Fitxategi:BSicon exvSTRr-SHI1r.svg
Appearance
SVG fitxategi honen PNG aurreikuspenaren tamaina: 500 × 500 pixel. Bestelako bereizmenak: 240 × 240 pixel | 480 × 480 pixel | 768 × 768 pixel | 1.024 × 1.024 pixel | 2.048 × 2.048 pixel.
Bereizmen handikoa (SVG fitxategia, nominaldi 500 × 500 pixel, fitxategiaren tamaina: 345 bytes)
Fitxategiaren historia
Data/orduan klik egin fitxategiak orduan zuen itxura ikusteko.
Data/Ordua | Iruditxoa | Neurriak | Erabiltzailea | Iruzkina | |
---|---|---|---|---|---|
oraingoa | 21:02, 25 martxoa 2010 | 500 × 500 (345 bytes) | Vunz | new version, improved code, smaller file | |
15:36, 9 apirila 2008 | 500 × 500 (4 KB) | BjørnN | {{Information |Description=railway icon |Source=self-made, based on BSicon vSTRrf.svg |Date=2008-04-09 |Author= BjørnN |Permission= |other_versions= }} |
Irudira dakarten loturak
Hurrengo orrialdeek dute fitxategi honetarako lotura:
Fitxategiaren erabilera orokorra
Hurrengo beste wikiek fitxategi hau darabilte:
- en.wikipedia.org proiektuan duen erabilera
- Salt Lake City Southern Railroad
- Portland Branch Railway
- Template:Sestroretsk spur line
- Sestroretsk spur line
- Template:Salt Lake City Southern Railroad
- User:Pete Hobbs/Westbahn BS-map-parts-improved
- User:Pete Hobbs/Westbahn BS-map-v2
- User:Pete Hobbs/sandbox2
- Template:Northcliffe Branch map
- Northcliffe Branch railway
- es.wikipedia.org proiektuan duen erabilera
- fi.wikipedia.org proiektuan duen erabilera
- fr.wikipedia.org proiektuan duen erabilera
- Ligne Chaumont - Épinal
- Wikipédia:Modèles/BS
- Modèle:LCF exdCOURBEdav
- Ligne de Vitré à Pontorson
- Ligne d'Aulnay-sous-Bois à Verberie
- Ligne de Sainte-Gauburge à Mesnil-Mauger
- Ligne de Segré à Nantes-État
- Ligne de Puyoô à Mauléon
- Ligne de Vogüé à Lalevade-d'Ardèche
- Ligne de Mayenne à La Selle-en-Luitré
- Ligne de Penne-d'Agenais à Tonneins
- Ligne de Magnac - Touvre à Marmande
- Ligne de Nérac à Mont-de-Marsan
- Ligne d'Escaudœuvres à Gussignies
- Ligne d'Étiveau à Montchanin
- Ligne de Commequiers à Saint-Gilles-Croix-de-Vie
- Ligne de Beauvais à Gisors-Embranchement
- Réseau des Landes, de la Gironde et du Blayais
- Ligne de Blain à La Chapelle-sur-Erdre
- Ligne de Perray-Jouannet aux Fourneaux
- Voies ferrées des Landes
- Ligne de Waldighoffen à Saint-Louis-La Chaussée
- Ligne de Mas-des-Gardies aux Mazes-le-Crès
- Ligne de Dreux à Saint-Aubin-du-Vieil-Évreux
- Ligne de Sommières à Gallargues
- Ligne de Sommières à Saint-Césaire
- Ligne de Saint-Sernin à Largentière
- Ligne de Margaux à Sainte-Hélène
- Ligne de Lesparre à Saint-Symphorien
- Ligne de Champillet - Urciers à Lavaufranche
- Ligne de Grundhof à Beaufort
- Ligne de Segré à Angers-Saint-Serge
Ikus fitxategi honen erabilpen global gehiago.